یکشنبه, 27 اسفند 1396


تماس با ما

بوشهر ، خیابان رئیسعلی دلواری

کد پستی : 7514789484

تلفن : 33327002- 33327205

سامانه ارسال پیام کوتاه: 30006885

پست الکترونیک : Info@bsrw.ir

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :2
بیشترین بازدید همزمان:39
بازدید امروز :335
بازدید دیروز :433
کل بازدید :403264
میانگین بازدید :357
آخرین به روزرسانی:1396/12/27 12:15:58

 

وجعلنا من الماء کل شی حی

 

آنجا که ترنم شبنم سبز می شود و حیات سرود تداوم می سراید

قدر باید دانست

عهد باید بست

دوست باید داشت

که آب معجزه ای بی پایان است

زنهار که دیده از دیدارمان برچیند

 

منابع آب کشور یکی از مهمترین نعمات الهی و یک ثروت ملی است و وظیفه داریم در جهت توسعه، حفاظت و بهره برداری بهینه از آن نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

ما با ایمان به اراده خالق هستی همواره ارزشهای ذیل، که منبع هدایت ما را در ارائه خدمت خداپسندانه به مردم است را فراموش نخواهیم کرد و خود را پایبند به آنها می دانیم:

  • در هر شرایط به اصول اخلاقی و صفات معنوی از جمله تواضع و فروتنی، متانت، صداقت در گفتار و رفتار، رازداری و امانت داری، پرهیز از غیبت و تملق و دوری از اسراف و تبذیر پایبندیم.
  • با رعایت موازین شرعی و اجرای صحیح قوانین، مقررات و مدنظر قرار دادن عرف جامعه سلامت اداری را در محیط کار خود تقویت می نماییم.
  • نظم، آراستگی، وقت شناسی، رعایت ادب، نزاکت، عدالت و انصاف و آمادگی برای ارائه خدمت و پاسخگو بودن در مقابل ارباب رجوع را از اصول مسلم و قطعی موفقیت خود و از بسترهای تعالی شرکت می دانیم.
  • برای ارتقای کارایی و اثربخشی وظایف خود و جلب رضایت مردم، بردانش و مهارت حرفه ای خود می افزاییم.
  • خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار ارباب رجوع قرار داده و وظیفه داریم تا در حوزه کاری خود، اطلاعات مورد نیاز آنها را به سرعت و در چارچوب مقررات فراهم آوریم.
  • تعلقات سازمانی را در خود می پرورانیم و به همکاران احترام می گذاریم تا با همدلی در جهت کرامت و رضایت ارباب رجوع و مردم گام برداریم.
  • با رعایت اصول امانت داری، صرفه جویی و پرهیز از تجمل گرایی و هزینه های غیرضروری در استفاده و بهره وری هر چه بهتر از منابع و امکانات موجود تلاش می نماییم.
  • دریافت هر گونه انتقاد، اظهارنظر و پیشنهاد از سوی مراجعان را مشتاقانه ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقای خدمات استفاده می نماییم.

شرکت آب منطقه ای بوشهر
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا