چهارشنبه, 14 خرداد 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
جهش تولید

بیانیه حفظ حریم خصوصی

در بیانیه حفظ حریم شخصی تشریح می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم.

ما متعهد می­ شویم اطلاعات شخصی شما را تضمین کنیم. اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . همچنین سعی می گردد برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

محتوی وب سایت:

محتوای قرار داده شده در پرتال آب منطقه ­ای بوشهر اطلاعات مربوط به بخش­های مختلف شرکت از قبیل آمار­ها و گزارش­ها، لیست و فرآیند مربوط به خدمات الکترونیک، سامانه­ های مرتبط، مدیریت دانش و تحقیق و پژوهش می­ باشد. در این بین بخشی از اطلاعات به صورت مداوم توسط کارشناسان قسمت ­های مختلف بروزرسانی می ­شوند وبخشی دیگر اطلاعات ایستا هستند که در بازه­های زمانی مشخصی بازنگری می­ شوند.

اطلاعات کاربران پرتال

اطلاعات شخصی که از کاربران جمع ­آوری می­ شوند شامل نام و آدرس ایمیل و بعضاً شماره تلفن همراه همچنین اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از کاربران می ­باشد.

چگونگی بهره ­برداری از اطلاعات

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم. به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت جهت ایجاد دسترسی به سامانه های شرکت برای کاربران استفاده می‌کنیم.

لینک به سایت‌های دیگر

در پرتال آب منطقه­ ای بوشهر پیوند­هایی به سایت­ های دیگر وجود دارد. ذکر این نکته لازم است که آب منطقه­ ای بوشهر کنترلی بر سایت­ های دیگر ندارد و جهت اطمینان از حفظ اطلاعات خود بایستی به بیانیه حفظ حریم خصوصی مربوط به آن سایت­ ها مراجعه فرمایید.

نگهداری اطلاعات شخصی کاربران

اطلاعات شخصی کاربران در پرتال آب منطقه­ ای بوشهر تخت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فرد، سازمان یا تارنمایی قرار نخواهد گرفت، به جز مواردی که از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.