شنبه, 30 تیر 1397

 

 

افتتاح اداره منابع آب شهرستان عسلویه

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت، اداره منابع آب شهرستان عسلویه با حضور عبدالکریم گراوند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، فرماندار شهرستان، مسئولان اداری و معاونین شرکت افتتاح شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، مهندس امید آزادی جو، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت در این آئین گفت: خدمت رسانی به مردم اهیمت زیادی دارد و در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذاری نمی کنیم.

وی ادامه داد: این اداره در جهت رفاه بیشتر هم استانی ها در شهرستان عسلویه فعالیت خود را آغاز کرده، که امیدواریم به توفیق لازم برسیم.

آزادی جو اظهار داشت: مشکلات مربوط به بعد مسافت این شهرستان تا مرکز استان، استقرار مراکز و پایانه های نفتی مهم، صرفه جویی در زمان و تسریع در خدمت رسانی به موقع از ضرورت های اصلی تامین این اداره می باشد.

وی در ادامه به تبیین وظایف و اختیارات این مجموعه اشاره کرد و افزود: مدیریت آبهای سطحی و زیرزمینی، نظارت بر مرز آبی و ساحلی، مدیریت بیش از 550 حلقه چاه موجود در این شهرستان و پیگیری مسائل و مشکلات مردم در خصوص منابع آب و تلاش در راستای مرتفع ساختن آنها در حوزه شهرستان از مهمترین وظایف این اداره خواهد بود.

معاون حفاظت و بهره برداری گفت: با تامین این مجموعه تعداد ادارات منابع آب شهرستان تابعه شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر به هشت اداره رسید.

یادآور می شود در حکمی از سوی مهندس شاهپور رجائی مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، مهندس عبدالطیف عباسی نژاد با حفظ پست به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران