جمعه, 4 خرداد 1397

 

 

جلسه تکریم و معارفه مدیر امور منابع آب شهرستان دشتستان برگزار شد

در آئینی با حضور فرماندار شهرستان دشتستان، معاون عمرانی فرماندار و مدیران شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ مهندس نعمت اله نجاتی بعنوان مدیر جدید امور منابع آب شهرستان دشتستان معرفی و از خدمات مهندس حسین تقی زاده، مدیر پیشین این امور تجلیل شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر در این جلسه که صبح امروز در دفتر فرماندار شهرستان دشتستان برگزار گردید، دکتر ارسلان زارع ضمن تشکر از تلاشها و اقدامات شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر در این شهرستان، ابراز داشت: مردم دشتستان هنوز طعم شیرین آبگیری سد تازه تاسیس تنگ ارم را بر زبان دارند؛ضمن اینکه این فرمانداری تا کنون از تمامی زیر ساختها و پروژه های منابع آب در این شهرستان در راستای خدمت به مردم استقبال کرده و از این به بعد نیز آغوش همکاری خود را -بیش از پیش- به روی همکاران این حوزه، خواهد گشود.

وی ادامه داد: زمانی بود مردم هنگام نزول باران، بجای اینکه شادمان باشند نگران پیامدهای سیل بودند؛ ولی خوشبختانه با اقدامات بموقع و ارزشمند شرکت  سهامی آب منطقه ای بوشهرنظیر مدیریت سیلابهای اخیر و اجرای پروژه های مهندسی رودخانه و ساماندهی مسیلها، امید و شادی بار دیگر در دل مردم این شهرستان زنده گردید.

وی خاطر نشان کرد: این اقدامات تنها به این موارد محدود نشد؛ چرا که اگر چه در شهرستان دشتستان در مدت سی سال اخیر، میزان بارشها از میانگین نرمال پایین بود، ولی عملکردمدیریت منابع آب  استان در مهار آبهای سطحی نیز از جمله اجرای طرحهای  موفق آبخیزداری نظیر پر شدن تغذیه های مصنوعی در سیلابهای اخیر و تغذیه آبخوانها واقعاً اقدامی عملی، مهندسی و ستودنی بود.

در آغاز این جلسه مدیر عامل شرکت  سهامی آب منطقه ای بوشهر در سخنانی اظهار داشت: توان مهندسی ما در این است  که با دقت و ظرافت خاصی مشکلات را شناسایی کنیم؛ سپس آنها را تبدیل به مسئله نموده و برای مسائل راه حل پیدا کنیم و تنها با این روش است که می توان گامهای رو به جلو برداشت .

مهندس شاهپور رجائی تغییر و جابجایی مدیران را نیز فرصتی برای بهره مندی بیشتر از  توان و ظرفیت آنها و  استفاده از پتانسیل ها و استعدادهای متفاوتشان در مدیریت های اجرایی دانست.

همچنین در پایان این جلسه ،مدیران جدید و پیشین امور منابع آب شهرستان دشتستان به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

گفتنی است مهندس حسین تقی زاده مدیر پیشین این امور، هفته گذشته طی حکمی از سوی مهندس شاهپور رجایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان به سمت مدیر مطالعات پایه منابع آب این شرکت منصوب گردید.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا